portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Morenova - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Morenova - sprawy osiedlowe » Forum » Opóźnienie drugi etap
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Opóźnienie drugi etap

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Kozionek 
   

Stały bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Czw Gru 21, 2017 12:03
Posty: 79
Skąd: Gdańsk Morenova

PostWysłany: Czw Gru 21, 2017 12:12    Temat postu: Opóźnienie drugi etap

Witam, wszystkich.
Jestem mama nadzieję, szczęśliwym posiadaczem mieszkania w budynku R2.
Niestety stan budowy nie wskazuje żeby do Marca skończyli.
Rozmawiałem dwa tygodnie temu z pracownikiem firmy robyg.
Czekają na potwierdzenie przez zarząd zmian harmonogramu, jaki zaproponowała budowa.
Pani nie potwierdziła że termin oddania się opóźni. Ale i nie zaprzeczyła.
Czekam od dwuch tygodni na informacje z robygu jak z terminami.

Czy może ktoś z Państwa dostał taką informację i chcę się podzielić??
Barbara1988 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Gru 21, 2017 15:17
Posty: 2
Skąd: Gdańsk Morenova

PostWysłany: Czw Gru 21, 2017 15:24    Temat postu: Re: Opóźnienie drugi etap

Witam, razem z mężem kupiliśmy mieszkanie w R3.
W tym tygodniu dowiedziałam się, że data kolejnej wpłaty to koniec lutego (zamknięcie stanu surowego). Oddanie mieszkania miało nastąpić pod koniec marca. Jednak od Pani z ROBYGA usłyszałam wczoraj, że oddanie mieszkania nastąpi w lipcu.
Kozionek 
   

Stały bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Czw Gru 21, 2017 12:03
Posty: 79
Skąd: Gdańsk Morenova

PostWysłany: Czw Gru 21, 2017 18:05    Temat postu: Re: Opóźnienie drugi etap

W lipcu!?
Ma Pani to gdzieś na papierze?
4mc opóźnienia to już sporo...
Jestem zaskoczony aż mnie zamurowało...
tom987 
   

Zaglądajacy


Wiek: 36
Dołączył: Wto Lis 07, 2017 12:38
Posty: 22
Skąd: Gdańsk-Morenova

PostWysłany: Czw Gru 21, 2017 19:47    Temat postu: Re: Opóźnienie drugi etap

Barbara1988 napisał:
Witam, razem z mężem kupiliśmy mieszkanie w R3.
W tym tygodniu dowiedziałam się, że data kolejnej wpłaty to koniec lutego (zamknięcie stanu surowego). Oddanie mieszkania miało nastąpić pod koniec marca. Jednak od Pani z ROBYGA usłyszałam wczoraj, że oddanie mieszkania nastąpi w lipcu.


Marzec to jest termin wysłania zawiadomienia, czy termin do jakiego Robyg musi Pani przekazać mieszkanie? A może takie były obietnice podczas podpisywania umowy?
Pytam bo w przypadku pierwszego etapu os. Morenova termin zawiadomienia był we wrześniu, więc dostałem zawiadomienie na poczatku października, natomiast pierwszy możliwy odbiór był w listopadzie. Pomijam fakt, że do dziś nie odebrałem mieszkania ze względu na wady uniemożliwiające wykończenie.
Natomiast podpisując umowę słyszałem zapewnienia że pewnie wyrobią się z oddaniem mieszkania przed wrześniem, bo zwykle nie mają opóźnień Very Happy

Radziłbym nie zakładać że mieszkanie na pewno będzie gotowe i przekazane na Marzec lub Lipiec. W praktyce to wszystko może się znacznie przeciągnąć.
Barbara1988 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Gru 21, 2017 15:17
Posty: 2
Skąd: Gdańsk Morenova

PostWysłany: Czw Gru 21, 2017 20:53    Temat postu: Re: Opóźnienie drugi etap

Kozionek napisał:
W lipcu!?
Ma Pani to gdzieś na papierze?
4mc opóźnienia to już sporo...
Jestem zaskoczony aż mnie zamurowało...


Niestety, nie mam tego na papierze. Dowiadywalam się telefonicznie pod numerem 583220707.
Też z z mężem jesteśmy załamani. Początkowy termin odebrania mieszkania miał być w styczniu 2018.
Kozionek 
   

Stały bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Czw Gru 21, 2017 12:03
Posty: 79
Skąd: Gdańsk Morenova

PostWysłany: Czw Gru 21, 2017 21:05    Temat postu: Re: Opóźnienie drugi etap

W Akcie notarialnym są podane terminy tak jak Pani wspomniała.
Do 02 Marca 18r. Powinniśmy otrzymać pisemne zawiadomienie o terminie odbiorów technicznych lokali.
Trzeba skonsultować z prawnikiem czy ostateczny termin odbiorów lokali może być uznawany za termin przeniesienia własności t.j 31 lipca 2017.
Jeśli nie.
To możemy rościć o odszkodowanie w różnych formach.
Można wysłać e-maila lub listownie. Robyg ma chyba a 14 dni na ustosunkowanie się do naszych roszczeń.

Trzeba będzie od nich, coś odzyskać.
Nowa1970 
   

Zaglądajacy


Wiek: 53
Dołączył: Pią Gru 22, 2017 22:16
Posty: 10
Skąd: Gdańska Przymorze

PostWysłany: Pią Gru 22, 2017 22:23    Temat postu: Re: Opóźnienie drugi etap

WitamSad widać gołym okiem ,że będą opóźnienia ...ale aż do lipa ?? Sad jak ktoś będzie coś wiedział proszę podać informację .Ciekawe jak się zapatruje na to Robyg , z cen nie chciał zejść zbytnio ...to przynajmniej jakąś rekompensatę
Kozionek 
   

Stały bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Czw Gru 21, 2017 12:03
Posty: 79
Skąd: Gdańsk Morenova

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 17:09    Temat postu: Re: Opóźnienie drugi etap

Dziś dostałem taką informację na e-mail z biura Robyg...

"Dzień dobry,

Aktualny termin zakończenia robót dla budynków R2/R3 planowany jest na 30-06-2018, termin podpisania aktów końcowych nie uległ zmianie. Przygotowałam dla Pana aktualny harmonogram oraz prospekt informacyjny, w celu zapoznania się zapraszam do Biura Obsługi Klienta przy ul. Piekarniczej 3, w godz. 9-17."
gravell 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Gru 10, 2017 15:11
Posty: 11
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 10:15    Temat postu: Re: Opóźnienie drugi etap

Kozionek napisał:
Dziś dostałem taką informację na e-mail z biura Robyg...

"Dzień dobry,

Aktualny termin zakończenia robót dla budynków R2/R3 planowany jest na 30-06-2018, termin podpisania aktów końcowych nie uległ zmianie. Przygotowałam dla Pana aktualny harmonogram oraz prospekt informacyjny, w celu zapoznania się zapraszam do Biura Obsługi Klienta przy ul. Piekarniczej 3, w godz. 9-17."


Czy to informacja, którą sami wysłali czy odpowiedź na pytanie odnośnie opóźnień? Do mnie nic podobnego nie dotarło.

Rozmawiałem telefonicznie z biurem sprzedaży - początkowo twierdzili, że nadal obowiązuje termin 31.03.2018 jednak ostatecznie przyznali, że budowa poinformowała o zmianie planowanego terminu zakończenia prac na 30.06.2018. Oczywiście zapewniali, że wciąż walczą o dotrzymanie terminu marcowego.
Kozionek 
   

Stały bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Czw Gru 21, 2017 12:03
Posty: 79
Skąd: Gdańsk Morenova

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 10:28    Temat postu: Re: Opóźnienie drugi etap

gravell napisał:
Kozionek napisał:
Dziś dostałem taką informację na e-mail z biura Robyg...

"Dzień dobry,

Aktualny termin zakończenia robót dla budynków R2/R3 planowany jest na 30-06-2018, termin podpisania aktów końcowych nie uległ zmianie. Przygotowałam dla Pana aktualny harmonogram oraz prospekt informacyjny, w celu zapoznania się zapraszam do Biura Obsługi Klienta przy ul. Piekarniczej 3, w godz. 9-17."


Czy to informacja, którą sami wysłali czy odpowiedź na pytanie odnośnie opóźnień? Do mnie nic podobnego nie dotarło.

Rozmawiałem telefonicznie z biurem sprzedaży - początkowo twierdzili, że nadal obowiązuje termin 31.03.2018 jednak ostatecznie przyznali, że budowa poinformowała o zmianie planowanego terminu zakończenia prac na 30.06.2018. Oczywiście zapewniali, że wciąż walczą o dotrzymanie terminu marcowego.


Ja raz rozmawiałem przez telefon, otrzymałem szczątkowe na tamta chwilę informację, później napisałem e-mail raz, wczoraj drugi raz no i taka przyszła odpowiedź.

Nie wiem w co oni pogrywają, jest koniec roku, ludzie na pewno planują urlopy remonty etc. A oni póki co udają że nic się nie dzieje, choć w jednym z budynków brakuje 2 pięter. Nie mówiąc o oknach itp.
Pytanie brzmi, czy od 1 lipca będą odbiory jeśli termin 30 Czerwiec się potwierdzi?!
czy może wcześniej...
delikatnie rzecz ujmując lekko jestem wk*** brakiem informacji ze strony Robyg-u
Grudo1 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Lis 22, 2017 12:20
Posty: 12
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Wto Sty 02, 2018 14:15    Temat postu: Re: Opóźnienie drugi etap

Kozionek napisał:
Pytanie brzmi, czy od 1 lipca będą odbiory jeśli termin 30 Czerwiec się potwierdzi?!
czy może wcześniej...

Dzwoniłem dziś pogadać i faktycznie planowany termin ukończenia to 30.06.18 przy czym "będą dokładać wszelkich starań żeby skończyć szybciej".
Znaczy to mniej więcej tyle, że planują ukończyć na koniec czerwca i od wtedy (od momentu ukończenia budowy) będzie można zacząć odbiory. W związku z tym Robygowi też na rękę byłoby szybsze ukończenie tej budowy bo data przepisania własności z aktu sie nie zmienia i będzie jedynie miesiąc na ewentualne poprawki mieszkań, które będą miały usterki nie pozwalające na odbiór. Im szybciej skończą, tym szybciej odbiory.

Dodatkowym minusem dla nas jest to, że będziemy mieli trudną przeprawę przy odbiorach bo każda usterka będzie uznawana przez Robyga za drobną i będziemy musieli odbierać mieszkania z wadami (żeby spełnić naszą część umowy o zobowiązaniu się do przepisania własności do 31.07)

Cytat:
delikatnie rzecz ujmując lekko jestem wk*** brakiem informacji ze strony Robyg-u

Tak, polityka informacyjna Robyga jest przynajmniej dziwna ale latwiej jest przyjac kilka niezadowolonych osob dziennie niz 200 jednorazowo Wink
Kozionek 
   

Stały bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Czw Gru 21, 2017 12:03
Posty: 79
Skąd: Gdańsk Morenova

PostWysłany: Wto Sty 02, 2018 20:41    Temat postu: Re: Opóźnienie drugi etap

Grudo1 napisał:
Kozionek napisał:
Pytanie brzmi, czy od 1 lipca będą odbiory jeśli termin 30 Czerwiec się potwierdzi?!
czy może wcześniej...

Dzwoniłem dziś pogadać i faktycznie planowany termin ukończenia to 30.06.18 przy czym "będą dokładać wszelkich starań żeby skończyć szybciej".
Znaczy to mniej więcej tyle, że planują ukończyć na koniec czerwca i od wtedy (od momentu ukończenia budowy) będzie można zacząć odbiory. W związku z tym Robygowi też na rękę byłoby szybsze ukończenie tej budowy bo data przepisania własności z aktu sie nie zmienia i będzie jedynie miesiąc na ewentualne poprawki mieszkań, które będą miały usterki nie pozwalające na odbiór. Im szybciej skończą, tym szybciej odbiory.

Dodatkowym minusem dla nas jest to, że będziemy mieli trudną przeprawę przy odbiorach bo każda usterka będzie uznawana przez Robyga za drobną i będziemy musieli odbierać mieszkania z wadami (żeby spełnić naszą część umowy o zobowiązaniu się do przepisania własności do 31.07)


Cytat:
delikatnie rzecz ujmując lekko jestem wk*** brakiem informacji ze strony Robyg-u

Tak, polityka informacyjna Robyga jest przynajmniej dziwna ale latwiej jest przyjac kilka niezadowolonych osob dziennie niz 200 jednorazowo Wink


Ja im mocno będę kibicował żeby w 30 dni udało im się zrobić odbiory ponad 200 mieszkań. Dodatkow mając na uwadze że to okres urlopowy.
Pomijam fakt że wciąż czuję jak by Robyg lekceważył swoich klientów. Ponieważ oficjalnych info o opóźnieniu brakuje.
Domyślam się że dostaniemy listy z terminami odbiorów na początku marca tak jak w umowie stoi.
Ale to w jaki sposób się wszystko odbywa, mocno mi się nie podoba. Jak mi jeszcze każą podpisać protokół odbioru mieszkania bo według nich usterki umożliwiają tak owy. To się mocno zagotuje. Bo ostatecznie okaże się że poza wyborem mieszkania. Innych praw klient Robyg nieposiada...
Kozionek 
   

Stały bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Czw Gru 21, 2017 12:03
Posty: 79
Skąd: Gdańsk Morenova

PostWysłany: Wto Sty 02, 2018 20:50    Temat postu: Re: Opóźnienie drugi etap

Grudo1 napisał:
Kozionek napisał:
Pytanie brzmi, czy od 1 lipca będą odbiory jeśli termin 30 Czerwiec się potwierdzi?!
czy może wcześniej...

Dzwoniłem dziś pogadać i faktycznie planowany termin ukończenia to 30.06.18 przy czym "będą dokładać wszelkich starań żeby skończyć szybciej".
Znaczy to mniej więcej tyle, że planują ukończyć na koniec czerwca i od wtedy (od momentu ukończenia budowy) będzie można zacząć odbiory. W związku z tym Robygowi też na rękę byłoby szybsze ukończenie tej budowy bo data przepisania własności z aktu sie nie zmienia i będzie jedynie miesiąc na ewentualne poprawki mieszkań, które będą miały usterki nie pozwalające na odbiór. Im szybciej skończą, tym szybciej odbiory.

Dodatkowym minusem dla nas jest to, że będziemy mieli trudną przeprawę przy odbiorach bo każda usterka będzie uznawana przez Robyga za drobną i będziemy musieli odbierać mieszkania z wadami (żeby spełnić naszą część umowy o zobowiązaniu się do przepisania własności do 31.07)


Cytat:
delikatnie rzecz ujmując lekko jestem wk*** brakiem informacji ze strony Robyg-u

Tak, polityka informacyjna Robyga jest przynajmniej dziwna ale latwiej jest przyjac kilka niezadowolonych osob dziennie niz 200 jednorazowo Wink


Ja im mocno będę kibicował żeby w 30 dni udało im się zrobić odbiory ponad 200 mieszkań. Dodatkow mając na uwadze że to okres urlopowy.
Pomijam fakt że wciąż czuję jak by Robyg lekceważył swoich klientów. Ponieważ oficjalnych info o opóźnieniu brakuje.
Domyślam się że dostaniemy listy z terminami odbiorów na początku marca tak jak w umowie stoi.
Ale to w jaki sposób się wszystko odbywa, mocno mi się nie podoba. Jak mi jeszcze każą podpisać protokół odbioru mieszkania bo według nich usterki umożliwiają tak owy. To się mocno zagotuje. Bo ostatecznie okaże się że poza wyborem mieszkania. Innych praw klient Robyg nieposiada...
Kozionek 
   

Stały bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Czw Gru 21, 2017 12:03
Posty: 79
Skąd: Gdańsk Morenova

PostWysłany: Wto Sty 02, 2018 20:52    Temat postu: Re: Opóźnienie drugi etap

Z ciekawostek, na stronie Robyg, mieszkania z drugiego etapu do odbioru w pierwszym kwartale 2018r.
Interesujące 😂
marekkoniarek 
   

Początkujacy


Wiek: 37
Dołączył: Śro Sty 03, 2018 8:52
Posty: 6
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Śro Sty 03, 2018 9:27    Temat postu: Re: Opóźnienie drugi etap

Witam

Mieszkanie na osiedlu Morenova jest moim pierwszym zakupem w zyciu i jak to w zyciu czlowiek uczy sie na bledach. Zadzwonilem wczoraj do biura posprzedazowego z zapytaniem czemu jeszcze nie ma wystawionego terminu zaplaty, ktory minal 31 grudnia. Pani w biurze poinformowala mnie ze maja problem ktory wynikl 2 stycznia i sie opozni (wiadomo ze sciemnia mowiac ze pproblem wynikl 2 stycznia). Na pytanie czemu jest opoznienie nie potrafila odpowiedziec, a jak zapytalem sie kto potrafi to dostalem numer do pana z budowy (inspektor budowy), ktory albo odrzuca polaczenia, albo nie odbiera albo wylacza telefon czyli nie wiadomo co sie dzieje. Podejrzewam ze z wieloma deweloperami tak to wyglada. Odnosnie odbioru to w umowie jest ciekawy zapis, ktory mowi ze ewentualne niezgodnosci wykryte podczas odbioru powinny by zapisane w 'podpisanym protokole' (czyli trzeba podpisac) a firma ma 30 dni na ich usuniecie usterek badz ich nie uznanie z uzasadnieniem (czyli mozesz odebrac mieszkanie, podpisac protokol opisac usterki po czym Robyg stwierdzi ze to nie usterka i nara)
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 9 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama